Uzman Vinç Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir

Mobil Vinç Kiralama’da İşinin Uzmanı; Uzman Vinç

Uzman vinç, Mobil Vinç, sektöründe gelişmiş mobil vinçleri ile vinç kiralamada işinin uzmanı olmaya devam ediyor.

Uzman Vinç kiralama hizmetlerinin  hedef sektörü olan montaj de montaj , inşaat, rüzgâr, türbin, enerji sektöründe yapmış olduğu projeler ile her zaman bir adım önde. Makine parkurunda mobil teleskopik bomlu vinç , mobil crane , mobil teleskopik crane vinçler bulunmakta.

Kiralama Hizmetleri

Uzman Vinç Liebherr LTM 1100-LTM 1220, LTM 1300 , LTM 1100 ve LTM 1200  mobil vinçleri ağır taşıma kaldırma kiralama hizmetlerini vermektedir.

Uzman Vinç İşletmeciliği Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti. Vinç İşletmeciliği sektöründe Ağır Kaldırma Taşıma tahmil tahliye, yük indirme bindirme proje bazlı işlerde sektöre önemli bir ivme kazandırmıştır. Tecrübeli ve uzman kadrosu ile geçmişe dayalı tecrübesi kaliteli hizmetleri ağır yük taşıma sektöründe uzun süreden beri edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Firma olarak, gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı kalarak, vinç ve nakliyat sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir. Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. ‘Referanslarımız müşterilerimizdir’ ilkesinin özünden hareketle, müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz. Müşterilerimizden almış olduğumuz bu enerji, bizleri daha çok azimlendirip ve çalışmalarımızı ileriye götürmektedir.